Legendarne samochody

Legendarne samochody - Larry Edsall | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Larry Edsall
WYMIAR
10,39 MB
NAZWA PLIKU
Legendarne samochody.pdf
ISBN
6448826987224

OPIS

Legendarne samochody – ikony elegancji, ponadczasowe dzieła sztuki inżynierskiej, które stały się kamieniami milowymi w historii motoryzacji.Za chwilę udamy się w niezwykłą podróż. Pojedziemy drogą wytyczoną przez historię… Poznamy pierwsze auta i będziemy mogli podziwiać ich kształty oraz zastosowane wówczas rozwiązania techniczne. Z czasem automobile zaczęły się zmieniać. Po wielu przemianach upodobniły się do dzisiejszych samochodów. Poznamy więc wiele wyjątkowych maszyn i spojrzymy w przyszłość – zobaczymy, jakie auta już niedługo będą parkować pod naszymi oknami. Oto legendarne samochody, czyli połączenie technologii i piękna.

Dzięki zespołowi doświadczonych mechaników-pasjonatów, dostępowi do bogatej bazy oryginalnych części zamiennych i akcesoriów, oraz ... Legendarne samochody - ikony elegancji, ponadczasowe dzieła sztuki inżynierskiej, które stały się kamieniami milowymi w historii motoryzacji. Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

Należy do gatunków: albumy, środki transportu, motoryzacja. Książka Legendarne samochody liczy 304 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI