Jak powietrze

Jak powietrze - Agata Czykierda-Grabowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Czykierda-Grabowska
WYMIAR
10,53 MB
NAZWA PLIKU
Jak powietrze.pdf
ISBN
7666041550210

OPIS

Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.Pierwsza polska powieść new adult!Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze.Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać?Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości?Czy da się żyć bez powietrza?„Jak powietrze to powieść do bólu realna, przepełniona kalejdoskopem emocji i z postaciami, których nie sposób nie pokochać – zdobyła moje serce szturmem i na długo w nim pozostanie".Irena Bujak, zapatrzonawksiazki.blogspot.com„Jak powietrze to dowód na to, że w new adultnie wszystko zostało dotychczas powiedziane oraz że możliwe jest stworzenie historii, która nie będzie bliźniaczo podobna do innych".Martyna Lewandowska, mowa-ksiazek.blogspot.com/„Fascynująca i absolutnie wyjątkowa – najpiękniejsza definicja miłości”.Beata Moskwa,thievingbooks.blogspot.com/„Autorka pokazała nam magię, jaką niesie ze sobą życie”.Karolina Pająk, www.dzosefinn.blogspot.com

z programu Czyste Powietrze. Projekt ulgi termomodernizacyjnej pozwala na jedno odliczenie do wysokości 53 000 zł na podatnika niezależnie od liczby posiadanych nieruchomości - dodatkowo z ulgi może skorzystać każdy ze współwłaścicieli budynku lub lokalu Zauważyłem,że zbiornik naczynia jest pusty (ciśnienie wynosi 0, jak naciskam na zawór to nie ma syku powietrza).

Nazwa tego ... Jak dbać o powietrze każdego dnia? Często mówimy się o tym, jak fabryki zanieczyszczają wody czy powietrze, narzekamy na ludzi, którzy zostawiają śmieci w lasach czy spalają odpady w domowych piecach. Ale nie wystarczy wytykać błędy innym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI