Głowa Minotaura

Głowa Minotaura - Marek Krajewski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Krajewski
WYMIAR
3,91 MB
NAZWA PLIKU
Głowa Minotaura.pdf
ISBN
9185389926557

OPIS

Mock wymierza sprawiedliwość.Breslau, 1 stycznia 1937. Kapitan Abwehry Eberhard Mock zostaje oddelegowany do rozwikłania tajemnicy bestialskiego morderstwa młodej cudzoziemki. Okazuje się, że wszystkie tropy prowadzą do Lwowa. To tam bowiem bestia zwana Minotaurem pogryzła i zamordowała już dwie kobiety.Mock rusza do Polski, gdzie prowadzi śledztwo razem ze słynnym komisarzem Edwardem Popielskim. Żaden z nich nie podejrzewa nawet, jak bardzo ta sprawa zwiąże ich ze sobą.Minotaur śledzi każdy ruch policjantów, manipuluje nimi, by w końcu doprowadzić Popielskiego niemal na skraj załamania.Czy Mock zdoła pomóc przyjacielowi? Jak daleko się posunie w obronie sprawiedliwości?Biogram:Marek Krajewski, najmroczniejszy umysł polskiego kryminału, jest autorem bestsellerowych powieści o Eberhardzie Mocku i Edwardzie Popielskim, które zostały przełożone na dwadzieścia języków. Laureat m.in. Paszportu „Polityki” i Nagrody Wielkiego Kalibru. Otrzymał tytuł Ambasadora Wrocławia.www.marek-krajewski.plFB/krajewskimarek

To tam bowiem bestia zwana Minotaurem pogryzła i zamordowała już dwie kobiety.Mock rusza do Polski, gdzie prowadzi śledztwo razem ze słynnym komisarzem ... Opis: Głowa Minotaura - Krajewski Marek. Breslau, 1 stycznia 1937 roku, kwadrans na piątą rano.

Autor: Marek Krajewski; Kategorie: Książki / kryminał i sensacja / krymina ... Głowa Minotaura. Najnowsze artykuły "Liczby Charona", najnowsza książka Marka Krajewskiego, już w księgarniach W jakie kłopoty tym razem wpakuje się komisarz Popielski? W czwartek do księgarń trafia najnowsza książka Marka Krajewskiego, "Liczby Charona".

POWIĄZANE KSIĄŻKI