Tyle we mnie siły. Opowieść o życiu księdza infułata gen. bryg. Witolda Kiedrowskiego.

Tyle we mnie siły. Opowieść o życiu księdza infułata gen. bryg. Witolda Kiedrowskiego. - Tomasz Panfil | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Panfil
WYMIAR
3,42 MB
NAZWA PLIKU
Tyle we mnie siły. Opowieść o życiu księdza infułata gen. bryg. Witolda Kiedrowskiego..pdf
ISBN
7954773087365

OPIS

Ileż pasji i optymizmu w tym manifeście pracy pozytywnej! Ileż wiary w człowieka, w polskość, ileż nadziei w przyszłość. I jakżeż trudno uwierzyć, że takie słowa napisał człowiek, który walczył w tragicznych dniach Września, trafił do niewoli, żył i konspirował w okupowanej Warszawie, aresztowany spędził dwa miesiące w katowni Gestapo w alei Szucha, osiem miesięcy w celi śmierci na Pawiaku... (ze wstępu)

Customers who bought this item also bought Tyle we mnie siły -» 17 stycznia 2017 „Owoce zatrutych drzew. O fałszywych mitach w najnowszej historii Polski".

... Monografia to nie tylko dzieje życia księdza Kiedrowskiego to również frapująca opowieść o życiu ziemiaństwa, o konspiracji w latach II wojny światowej, obozach niemieckich w latach okupacji, wreszcie o realiach życia naszej ... €13.16 - Tytułowy bohater pracy jest bardzo mało znany, a przecież 100 lat życia i działalności księdza Kiedrowskiego to opowieść tak niezwykła, że można by nią obdzielić kilka osób.

POWIĄZANE KSIĄŻKI