Szczęśliwy kot

Szczęśliwy kot - Dorota Sumińska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dorota Sumińska
WYMIAR
4,19 MB
NAZWA PLIKU
Szczęśliwy kot.pdf
ISBN
5541241282416

OPIS

Przeczytasz tu o tym, jak należy żywić kota, jak nauczyć go korzystać z toalety. Nauczysz się czegoś o pielęgnacji swojego ulubieńca oraz zapoznasz się z problemami związanymi z rują, rozmnażaniem i odchowywaniem kociąt. Książka zawiera sporo niepublikowanych dotąd nigdzie informacji z dziedziny weterynarii, hodowli, a także dotyczących antykoncepcji i sterylizacji kotów.Szczęśliwy kot to doskonała lektura dla wszystkich miłośników kotów. Przeczytasz tu nie tylko o tym, jak należy, ale i jak nie wolno żywić kota. A może Twój kot nie potrafi jeszcze korzystać z toalety? Zajrzyj do książki, a dowiesz się, jak go tego nauczyć...Przy konasz się, że rasa to nie tylko wygląd kota, ale także określony charakter i temperament. Nauczysz się czegoś o pielęgnacji swojego ulubieńca, która nie polega przecież wyłącznie na czesaniu. Uświadomisz sobie, że nuda i samotność mogą być dla kota groźniejsze nawet niż choroba. Zapoznasz się z problemami związanymi z rują, rozmnażaniem i odchowywaniem kociąt.Książka zawiera sporo niepublikowanych dotąd informacji z dziedziny weterynarii, hodowli, a także dotyczących antykoncepcji i sterylizacji kotów. Autorka podpowiada, jak zrozumieć swojego kota i jak być przez niego zrozumianym. Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań.Dr Dorota Sumińska kontynuuje bogatą tradycję rodzinną znawców i miłośników zwierząt, jest lekarze weterynarii z wieloletnią praktyką, specjalistą chorób psów i kotów oraz psychologiem zwierzęcym z zamiłowania. Prowadzi telewizyjne i radiowe programy o zwierzętach.EKSPERT POLECA:Jestem przekonany, że książka będzie przydatna nie tylko dla miłośników kotów, ale spotka się również z uznaniem doświadczonych hodowców i znawców kotów.Gorąco polecam lekturę "Szczęśliwego kota"!Wojciech – Albert KurkowskiRedaktor naczelny magazynu „KOT”

Natomiast dokładną premierę miała w 2017-04-26 Co więcej, książka Szczęśliwy kot wpisuje się w gatunek Flora I Fauna. Książka liczy dokładnie 80 stron, co przekłada się średnio na 1 godzina i ... Szczęśliwy kot Przeczytasz tu o tym, jak należy żywić kota, jak nauczyć go korzystać z toalety.

Z pewnością masz w telefonie zdjęcie swojego kota, którym możesz się podzielić, a przy okazji wygrać dla niego jeden z 5 ... Zdrowy kot to szczęśliwy kot - zacznij od jego prawidłowego żywienia Powszechnie się sądzi, że koty to zwierzęta bardzo samodzielne, które chadzają własnymi ścieżkami, są świetnymi łowcami. SZCZĘŚLIWY KOT. Szczęśliwy kot to doskonała lektura dla wszystkich miłośników kotów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI