Susza

Susza - Darek Foks | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Darek Foks
WYMIAR
6,57 MB
NAZWA PLIKU
Susza.pdf
ISBN
2850414084748

OPIS

W 2012 roku Darek Foks po wieloletniej pracy nad finalnym kształtem powieści „Kebab Meister” ? i totalną redukcją materiału, która się z tym wiązała ­? skompromitował model powieści historycznej. Dwa lata później nakładem Fundacji im. Tymoteusza Karpowicza ukazuje się „Susza”, nowa „powieść”, która kontynuuje wyznaczony kierunek.Foks rozwija doświadczenia narracyjne i fabularne, zdobyte podczas prac nad poprzednimi prozami. Jest w tym wyczuwalna intuicja, że literatura z obrazem nie ma wielkic

Podleśna 61, 01-673 Warszawa dalej „IMGW-PIB", jako administrator w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego ... Susza rozwija sięw 4 etapach - typy suszy: SUSZA ATMOSFERYCZNA SUSZA ROLNICZA SUSZA HYDROLOGICZNA SUSZA HYDROGEOLOGICZNA SUSZA -wielowymiarowe zjawisko W myśl art.

susza wycofała się z południowych krańców Sahelu, natomiast ... Definicja suszy. Susza jest zjawiskiem ciągłym o zasięgu regionalnym i oznacza dostępność wody poniżej średniej w określonych warunkach naturalnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI