Podróż do przyjaźni

Podróż do przyjaźni - Pan Poeta | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pan Poeta
WYMIAR
5,53 MB
NAZWA PLIKU
Podróż do przyjaźni.pdf
ISBN
3543096521357

OPIS

Potężny wiatr porwał Biedronkę aż do Afryki, gdzie spotyka Węża, który nie ma wobec niej dobrych zamiarów. Wspólnie wyruszają w powrotną podróż na polską łąkę. Wąż podstępny i sprytny, a biedronka życzliwa i przyjacielska. Bardzo różni, tworzą zabawną parę, z którą dziecko przewędruje całą Afrykę, pozna niezwykłego Ptakoryba i odkryje ukryte w warzywach moce. Rodzice natomiast mogą doszukiwać się ukrytych znaczeń."Podróż do przyjaźni" napisał Pan Poeta, czyli największy bajkopisarz, bo prawie dwumetrowy. Przynajmniej tak mówią dzieci, którym czyta swoje bajki. Absolwent polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, tata dwójki dzieci i pasjonat rymowanych bajek. Prowadzi bloga na www.panpoeta.plAutorką szaty graficznej jest Jagoda Charkiewicz, niegdyś znana jako Jagoda Kidawa. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wydobywa z historii niezwykłe barwy i detale.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. „Podróż do przyjaźni" Michała Capińskiego to pięknie ilustrowana, wierszowana bajka, nawiązująca stylem do klasyki Brzechwy i Tuwima. Napisana bardziej współczesnym językiem, opisuje wietrzną podróż Biedronki do Afryki, tęsknotę za własną łąką, długą, pełną przygód podróż powrotną przez morze Śródziemne, przez Hiszpanię, Francję i Niemcy, na swoją ... Podróż do przyjaźni napisał Pan Poeta, czyli największy bajkopisarz, bo prawie dwumetrowy.

Odezwijcie się do mnie jak najszybciej. Postaram się jutro wysłać paczki, żeby dotarły do Was przed ... Podróż po świecie zdecydowanie pomogła mu w zrozumieniu tego wszystkiego, a najbardziej przyczynił się do tego lotnik, którego spotkał na pustyni i z którym spędził 8 dni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI