Łódzka elektrownia i gazownia do 1939 roku

Łódzka elektrownia i gazownia do 1939 roku - Marcin Jakub Szymański | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Jakub Szymański
WYMIAR
10,14 MB
NAZWA PLIKU
Łódzka elektrownia i gazownia do 1939 roku.pdf
ISBN
5445594680456

OPIS

Łódzka elektrownia i gazownia do 1939 roku to pierwsza monografia przedstawiająca dzieje obu zakładów od momentu ich powstania w XIX wieku do II wojny światowej. Omawiając zagadnienie energetyki, rozumianej jako elektryczność i gazownictwo, autor uwzględnia zarówno punkt widzenia konsumentów, którzy płacili za usługę i chcieli, aby była ona świadczona na dobrym poziomie, jak i wymagania związane z postępem cywilizacyjnym oraz ocenia szansę na realizację ambitnych projektów ? budowy elektrowni okręgowej i wielkiej gazowni ? które miały zostać zrealizowane już na początku XX wieku. Opisuje sposoby zarządzania elektrownią i gazownią, porusza kwestie ich rozbudowy i planowanych inwestycji. Aby dopełnić obrazu, prezentuje także sytuację energetyki na ziemiach polskich.Książkę wzbogacają liczne fotografie, z których znaczna część nigdy nie była publikowana.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Opis. Łódzka elektrownia i gazownia do 1939 roku to pierwsza monografia przedstawiająca dzieje obu zakładów od momentu ich powstania w XIX wieku do II wojny światowej.Omawiając zagadnienie energetyki, rozumianej jako elektryczność i gazownictwo, autor uwzględnia zarówno punkt widzenia konsumentów, którzy płacili za usługę i chcieli, aby była ona świadczona na dobrym poziomie ... Łódzka elektrownia i gazownia do 1939 rokurok wydania: 2016ilość stron: 232 ISBN: 978-83-7729-327- format: 21.0x29.0cmoprawa: twarda OpisŁódzka elektrownia i gazownia do 1939 roku to pierwsza monogra Książka Łódzka elektrownia i gazownia do 1939 roku / Marcin Jakub Szymański, Księży Młyn, 69,73 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Informacje o Łódzka elektrownia i gazownia do 1939 roku - 6617917529 w archiwum Allegro.

Księży Młyn Dom Wydawniczy - polski wydawca publikacji naukowych, literatury faktu i ekscytującej beletrystyki. W ofercie również książki historyczne, poradniki, reprinty ... Łódzka elektrownia i gazownia do 1939 roku to pierwsza monografia przedstawiająca dzieje obu zakładów od momentu ich powstania w XIX wieku do II wojny światowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI