Bosacka po polsku. Nowoczesne przepisy kuchni polskiej

Bosacka po polsku. Nowoczesne przepisy kuchni polskiej - Katarzyna Bosacka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Bosacka
WYMIAR
3,9 MB
NAZWA PLIKU
Bosacka po polsku. Nowoczesne przepisy kuchni polskiej.pdf
ISBN
3221229800439

OPIS

Kuchnia polska TO JEST TO! Różnorodna, arcysmaczna, coraz bardziej nowoczesna. Zmienia się tak samo dynamicznie jak nasz kraj i bez kompleksów wytrzymuje konkurencję najbardziej znanych kuchni europejskich.W ostatnich latach wydano wiele książek znakomitych szefów kuchni propagujących nowoczesną kuchnię polską, ale często są to propozycje nie dla kucharzy amatorów ale dla zaawansowanych, wyposażonych w kosmiczny sprzęt. Trudno w przeciętnym polskim M3 operować ciekłym azotem, pistoletem wędzarniczym, strzelającym cukrem czy maszyną sous vide. Moja książka jest dla tych wszystkich, którzy mają w kuchni sprzęt podstawowy - nóż, deskę do krojenia, garnek i blender. Którzy kochają tradycyjną kuchnię polską, ale chcą zaskoczyć siebie i gości dobrze znanymi daniami przyrządzonymi i podanymi inaczej. Zatem noże w dłoń, para buch, wyobraźnia w ruch! Witajcie w świecie kolorowych pierogów, tatara z lubczykiem i śledzi z kawiorem. Niech smak pstrąga w maku i tęczowych gołąbków będzie z Wami!Kasia Bosacka

Premiera: 2016-11-14. Księgarnia internetowa merlin.pl Kuchnia polska TO JEST TO! Różnorodna, arcysmaczna, coraz bardziej nowoczesna.

Nowoczesne przepisy kuchni polskiej - Katarzyna Bosacka Akcesoria do kuchni już od 13,95 zł - od 13,95 zł, porównanie cen w 8 sklepach. Zobacz inne Kulinaria, najtańsze i najlepsze Bosacka po polsku Nowoczesne przepisy kuchni polskiej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI