Atlas miast świata

Atlas miast świata - Giulia Lombardo (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Giulia Lombardo (ilustr.)
WYMIAR
11,86 MB
NAZWA PLIKU
Atlas miast świata.pdf
ISBN
4431983134479

OPIS

Czy wiesz, że w NOWYM JORKU możesz wejść na pokład prawdziwego lotniskowca, a w londyńskim muzeum SHERLOCKA HOLMESA rozwiązać zagadkę, zupełnie jak prawdziwy detektyw?W tej książce znajdziesz ciekawostki na temat miejscowych zwyczajów i tradycji ważniejszych MIAST ŚWIATA, a także kilka lokalnych legend. Jesteśmybardzo ciekawi, jak ci się spodobają nasze opowieści!

Tytuł ... Atlas państw świata. Nazwa "atlas" nawiązuje do mitologicznej postaci Atlasa, który dźwigał na swoich barkach Ziemię - jego wyobrażenie było często umieszczane na stronach tytułowych atlasów.

Książka liczy dokładnie 96 stron, co przekłada się średnio na 1 godzina i 36 minut czytania, zakładając, że przeczytanie jednej strony zajmie Ci minutę. Opis: Atlas miast świata - Federica Magrin, Giulia Lombardo (ilustr.) Czy wiesz, że w NOWYM JORKU możesz wejść na pokład prawdziwego lotniskowca, a w londyńskim muzeum SHERLOCKA HOLMESA rozwiązać zagadkę, zupełnie jak prawdziwy detektyw? W tej książce znajdziesz ciekawostki na temat miejscowych zwyczajów i tradycji ważniejszych MIAST ŚWIATA, a także kilka lokalnych legend. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak ci się spodobają nasze opowieści! Rozwiń opis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI