Wypieki Piernikowego Ludzika

Wypieki Piernikowego Ludzika - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,10 MB
NAZWA PLIKU
Wypieki Piernikowego Ludzika.pdf
ISBN
1552756842497

OPIS

Piernikowy Ludzik uwielbia piec. Zwłaszcza w Boże Narodzenie!Śliczne książeczki całokartonowe o oryginalnym kształcie, błyszczące i pięknie zilustrowane. Proste rymowane teksty opowiadające o bohaterach świąt Bożego Narodzenia pomogą dzieciom wczuć się w magiczny świąteczny klimat.

Zwłaszcza w Boże Narodzenie! Śliczne książeczki całokartonowe o oryginalnym kształcie, błyszczące i pięknie zilustrowane. Proste rymowane teksty opowiadające o bohaterach świąt Bożego Narodzenia pomogą dzieciom wczuć się w magiczny świąteczny klimat. Piernikowy Ludzik uwielbia piec.

Pierniczki w kształcie piernikowych ludzików upieczone na mące bezglutenowej. Robiąc te pierniczki bazowałam na zamieszczonym już na stronie przepisie na Piernikowe ludziki. Piernikowe ludziki - tradycyjnie już kojarzą się ze świętami :-).

POWIĄZANE KSIĄŻKI