Wewnątrz, na zewnątrz

Wewnątrz, na zewnątrz - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,90 MB
NAZWA PLIKU
Wewnątrz, na zewnątrz.pdf
ISBN
5154882717877

OPIS

Urocze kolorowe książeczki dla najmłodszych. Proste rymowane teksty zachęcą dzieci do liczenia czy poznawania dźwięków i kształtów, a miła w dotyku piankowa okładka sprawi, że rączki malucha będą po nie chętnie sięgać.

Miejsce: mieszkanie Liczba pięter: 1 - 3 piętra Mycie okien: wewnątrz i na zewnątrz Pora świadczenia usługi: do uzgodnienia Częstotliwość usługi: dwa razy w miesiącu Termin rozpoczęcia prac: jak najszybciej Nr zapytania ofertowego: 5644075 Nawiewniki ciśnieniowe - regulujące przepływ powietrza na podstawie różnicy ciśnienia między tym wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia.; Nawiewniki higroskopowe - w których przepływ powietrza regulowany jest w zależności od poziomu wilgotności powietrza, za co odpowiada specjalna taśma poliamidowa, która zmienia długość (skraca się lub wydłuża) pod wpływem wilgoci ... ProduktyMaty grzejne: Maty na zewnątrz. Maty grzejne do ogrzewania przeciwoblodzeniowego, do zastosowań zewnętrznych.

By cieszyć się jej pięknem, trzeba pamiętać o odpowiedniej impregnacji. Lakiery do drewna na zewnątrz. Lakier do drewna bardzo estetycznie uwydatnia naturalny wygląd drewna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI