Silver. Trzecia księga snów

Silver. Trzecia księga snów - Kerstin Gier | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kerstin Gier
WYMIAR
5,99 MB
NAZWA PLIKU
Silver. Trzecia księga snów.pdf
ISBN
1743941055985

OPIS

Wielki finał Trylogii Snów! Są na świecie ludzie, którzy mają dostęp do snów. Z marzeń sennych można się bardzo wiele dowiedzieć- pogrzebać w świadomości i podświadomości. Można też popchnąć śniącego do czynów, których nigdy nie dopuściłby się na jawie... Główna bohaterka serii, Liv Silver, ma same kłopoty. Jej antagonista Arthur rośnie w siłę, blogerka Secrecy wie coraz więcej, a groźna Anabel znów pojawia się na sennych korytarzach. Liv musi połączyć siły z przyjaciółmi, żeby chronić siebie i bliskich przed niebezpieczeństwem, które czyha na jawie i we śnie.

Wielki finał Trylogii Snów! W trzecim tomie ... ,,Silver - trzecia księga snów'' po raz ostatni zabierze nas w podróż przez zielone drzwi z klamką w kształcie jaszczurki. Wszyscy w Londynie niecierpliwie wyczekują wiosny.

wartość produktów w zestawie: 78,00 zł. 52,89 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI