Plakaty 4-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!

Plakaty 4-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię! - Isabelle Jacque (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Isabelle Jacque (ilustr.)
WYMIAR
6,44 MB
NAZWA PLIKU
Plakaty 4-latka Uczę się i rozwijam wyobraźnię!.pdf
ISBN
4010782813259

OPIS

Książka przygotowana z myślą o dzieciach czteroletnich. Znalazło się w niej 11 odrywanych kart plakatów, dzięki którym maluchy poprzez zabawę zdobędą mnóstwo nowych wiadomości i umiejętności. Poznają liczby, alfabet, instrumenty muzyczne i maszyny budowlane, ale także dowiedzą się, jak z jaja rozwija się kurczaczek, a ze zboża powstaje chleb. Czekają też na nich bohaterowie bajki „Czerwony Kapturek”.Poszczególne plakaty można powiesić na ścianie, dzięki czemu dziecko utrwali poznane informacje.

Wiele może się nauczyć chociażby przez wykonywanie ilustracji do książek czytanych przez rodzica. Sprawdź niskie ceny i kup Teczka 4-latka. Bawię się i uczę w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! W praktyce zwijaliśmy się w kulkę - udając jajeczko, pełzaliśmy jak gąsienice i lataliśmy jak motyle (a gdybyście się zastanawiali… to zielone pudełko w następnym poście było kokonem).

Książka przygotowana z myślą o dzieciach czteroletnich. 4-latka warto jak najczęściej zachęcać do zabaw edukacyjnych, ponieważ dziecko do ukończenia 6. roku życia rozwija aż 80% swoich zdolności intelektualnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI