Niebotyki

Niebotyki - Marian Pilot | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marian Pilot
WYMIAR
10,80 MB
NAZWA PLIKU
Niebotyki.pdf
ISBN
3542871616884

OPIS

Laureat NIKE powraca„U schyłku chłodnego kwietniowego dnia szliśmy z matką polną dróżką z cmentarza, na którym matka jest pogrzebana" – tak rozpoczyna się nowa, nieprawdopodobna książka Mariana Pilota.Autor nie po raz pierwszy obraca w niwecz nasze wyobrażenia o granicach możliwości ekspresyjnych prozy. Dzięki abstrakcyjnemu, a zarazem potoczystemu (ot, paradoks) nad-językowi i nieokiełznanej wyobraźni— w książkach Pilota może się pojawić absolutnie wszystko. Wieś, pub King i abchaska plaża. Chrząszcze, robotnicy, foka z kokardą i dziad dziadami furmaniący.Wybuchy śmiechu, dreszcze grozy, okrzyki zdumienia oraz konwulsje podczas lektury — możliwe, prawdopodobne, a nawet wskazane.

Opr./edited by AZ Temat wysokościowców zakończył drugi cykl spotkań Places + Spaces organizowanych przez polski oddział Urban Land Institute 1 / 1 POLSKA Wieżowce przestają być twierdzami ze szkła i betonu. ... Marian Pilot - Niebotyki.

Napisali ją twórcy kolektywu Niebotyk ☞ Ebook - epub, mobi. Niebotyki - Marian Pilot.

POWIĄZANE KSIĄŻKI