Martwe jezioro

Martwe jezioro - Olga Rudnicka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olga Rudnicka
WYMIAR
9,45 MB
NAZWA PLIKU
Martwe jezioro.pdf
ISBN
5982599709579

OPIS

Fascynująca i zabawna powieść, od której nie można się oderwać!Beata - niezależna trzydziestoletnia singielka - zaczyna podejrzewać, że z rodziną, z którą od lat nie utrzymuje żadnego kontaktu, nie łączą jej nawet więzy krwi. Wynajmuje prywatnego detektywa, który pomimo odkrycia wielu zaskakujących tropów, nie potrafi jej pomóc. W poszukiwaniu prawdy o przeszłości wspiera Beatę przyjaciółka - roztrzepana Ula, która przy okazji chce wyswatać ją ze swoim bratem Jackiem. Lawinę zdarzeń wywołuje niespodziewane zaproszenie od rodziny na ślub znienawidzonej siostry..."Martwe Jezioro" to fascynujące połączenie kryminału oraz romansu iskrzącego się ironicznym humorem - to książka, która wciąga czytelnika od pierwszych stron!Druga część "Martwego Jeziora" pojawi się w księgarniach na początku 2009 roku.Olga Rudnicka (ur. 1988)Mieszka w Śremie, studiuje pedagogikę w Poznaniu. Kocha czarną muzykę, taniec oraz scrabble. Do swoich literackich mistrzów zalicza przede wszystkim Stephena Kinga, Stefana Żeromskiego oraz Harlana Cobena.

"Wydobyliśmy 17 zwierząt na brzeg, teraz odbiera je firma utylizująca zwierzęta ... Siedem martwych jeleni wyciągnęli we wtorek z jeziora we wsi Ścienne (Zachodniopomorskie) myśliwi. To zwierzęta ze stada, pod którym w lutym br.

Olga Rudnicka (ur. 1988) Mieszka w Śremie, studiuje pedagogikę w Poznaniu. "Martwe Jezioro" to fascynujące połączenie kryminału oraz romansu iskrzącego się ironicznym humorem - to książka, która wciąga czytelnika od pierwszych stron! Druga część "Martwego Jeziora" pojawi się w księgarniach na początku 2009 roku. Akcja zakończyła się po wydobyciu z jeziora 13 martwych zwierząt - powiedział PAP w czwartek rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP kpt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI