Kwietniowa burza

Kwietniowa burza - Iny Lorentz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iny Lorentz
WYMIAR
7,67 MB
NAZWA PLIKU
Kwietniowa burza.pdf
ISBN
1182671183799

OPIS

Koniec XIX wieku. Lora i Fridolin von Trettin przenoszą się do Berlina, by spełnić marzenie o życiu w wielkim mieście. Są szczęśliwi i pełni nadziei na pomyślną przyszłość. W stolicy Niemiec Fridolin zostaje wicedyrektorem Banku Grünfelder, a Lora spełnia swoje wielkie marzenie – wspólnie z przyjaciółką otwiera salon mody. Wkrótce okazuje się jednak, że damy z lepszych sfer stronią od towarzystwa Lory, a ktoś knuje przeciwko niej intrygi. Co gorsza, gdy Fridolin spotyka swoją dawną znajomą, właścicielkę luksusowego domu publicznego Le Plaisir, ciemne chmury nadciągają również nad udane dotąd małżeństwo państwa von Trettin…„Znakomita kontynuacja Grudniowego sztormu!” Leser-welt.de „Iny Lorentz przenosi nas do wspaniale opisanego XIX-wiecznego Berlina. Porywająca i lekko napisana powieść!” Die Zwei„Kwietniowa burza aż się prosi o sfilmowanie”. Denglers-buchkritik.de

suma: 0,00 z ... $20.99 - Koniec XIX wieku. Lora i Fridolin von Trettin przenoszą się do Berlina, by spełnić marzenie o życiu w wielkim mieście.

Są szczęśliwi i pełni nadziei na pomyślną przyszłość. W stolicy Niemiec Fridolin zostaje wicedyrektorem Banku Grünfelder, a Lora spełnia Książka Kwietniowa burza autorstwa Lorentz Iny , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 34,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI