Kosmos od A do Z

Kosmos od A do Z - Annalisa Beghelli (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Annalisa Beghelli (ilustr.)
WYMIAR
10,70 MB
NAZWA PLIKU
Kosmos od A do Z.pdf
ISBN
1799200180721

OPIS

W tej książce znajdziesz informacje o najważniejszych misjach kosmicznych i odkryciach, które zmieniły nasz sposób myślenia o wszechświecie. Poznasz też pionierów eksploracji kosmosu i dowiesz się, na jaką odległość Alan Shepard posłał piłeczkę golfową na Księżycu!

Uwielbiam zwłaszcza te wydane na papierze, których można dotknąć i obrócić je, by więcej z nich wyczytać, wypatrzyć kolejne szczegóły. Książki z serii George i kosmos. Czasami musimy znacznie się oddalić, byśmy mogli powrócić. Druga Ziemia w kosmosie: gdzie jest? Wyjątkowe odkrycie amerykańskich naukowców z NASA: poszukiwania planety zbliżonej pod względem panujących tam warunków atmosferycznych do tych ziemskich prowadzone są od wielu lat.

Był to przełom, zwłaszcza w porównaniu do obserwacji kosmosu z powierzchni Ziemi, zwanej astronomią, która ... Zajrzyj do księgarni internetowej MinisterstwoKsiazki.pl, gdzie znajdziesz szeroki wybór książek i Kosmos. Zapraszamy! Księgarnia internetowa Ministerstwo Książki ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI