Dzień przedszkolaka

Dzień przedszkolaka - Agnes Besson | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnes Besson
WYMIAR
9,78 MB
NAZWA PLIKU
Dzień przedszkolaka.pdf
ISBN
8998327180577

OPIS

Ta ciekawie opracowana książka przeznaczona jest dla dzieci, które wkrótce zaczną chodzić do przedszkola. Prezentuje scenki, dzięki którym dziecko dowie się, jak można spędzać czas w przedszkolu. Każdej scence towarzyszy tekst wprowadzający oraz pytania i polecenia dotyczą poszczególnych elementów obrazka.

Różnie przebiegają te uroczystości. W niektórych przedszkolach organizowana jest wspólna zabaw dla wszystkich dzieci. Dzień Przedszkolaka - medale Zawsze miło, gdy możemy wręczyć dziecku coś, co uczyni jego dzień bardziej wyjątkowym od innych.

Materialy do druku: karty pracy, kolorowanki, memory, puzzle, laczenie, grupowanie, labirynty, poszukiwania, znajdz roznice i wiele innych. To rowniez multimedialne zajecia przedszkolne, do wykorzystania na tablicach interaktywnych, komputerach, tabletach czy ... W piątek przedszkolaki obchodząc Dzień Dentysty dowiedzą się co się znajduje w gabinecie dentystycznym i do czego służą poszczególne narzędzia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI