Diabeł ubiera się u Prady (wydanie pocketowe)

Diabeł ubiera się u Prady (wydanie pocketowe) - Lauren Weisberger | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lauren Weisberger
WYMIAR
11,71 MB
NAZWA PLIKU
Diabeł ubiera się u Prady (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
8143388855078

OPIS

Andrea Sachs, dziewczyna z małego miasteczka, poszukuje w Nowym Jorku pracy w branży dziennikarskiej. Nieoczekiwanie zdobywa posadę asystentki u Mirandy Priestly, wpływowej redaktor naczelnej miesięcznika Runway. Szybko przekonuje się, że Miranda to klasyczny szef "z piekła rodem"... Swoich pracowników traktuje jak służących, wymaga całkowitej dyspozycyjności, nie uznaje sprzeciwu. Presja, by być pięknym i szczupłym, nosić stroje od Prady, Versace'a i Armaniego, wyglądać jak zawodowa modelka, jest ogromna, brakuje natomiast zwykłej życzliwości. Za nieodpowiednie szpilki można wylecieć z pracy.Andrea żyje w straszliwym stresie, wiedząc, że jeśli przetrwa rok, zostanie zaprotegowana do pracy w dowolnie wybranej gazecie.

... Napisz recenzję o produkcie: Diabeł ubiera się u Prady (wydanie pocketowe) Twoja ocena.

Główna bohaterka szykuje się do ślubu, a przy tym współpracuje i przyjaźni się z Emily, swoją przeciwniczką z czasów w "Runway". „Autorka powieści Diabeł ubiera się u Prady rezygnuje ze swojego ciętego, kąśliwego dowcipu na rzecz opowieści o świecie kobiecego tenisa. Wypatrujcie epizodycznej roli Davida Beckhama oraz członków brytyjskiej rodziny królewskiej - książęta William i Harry dostali od Weisberger swoje przysłowiowe pięć minut". Diabeł ubiera się u Prady.

POWIĄZANE KSIĄŻKI