Ćwicz swój umysł

Ćwicz swój umysł - James Harrison | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Harrison
WYMIAR
8,59 MB
NAZWA PLIKU
Ćwicz swój umysł.pdf
ISBN
2164176315024

OPIS

Ćwicz swój umysł to pierwszy wizualny podręcznik do treningu umysłowego.Zawiera on wszechstronny program wspomagający rozwój zdolności umysłowych, inteligencji i ogólnej funkcji mózgu. Żadnych skomplikowanych zasad czy uczenia się na pamięć – oferujemy jedynie najlepsze rozwiązania i wskazówki, jak skutecznie wykorzystywać potencjał umysłowy.Podręcznik zawiera wiele prostych, ale bardzo interesujących ćwiczeń, które pomagają w rozwoju zdolności umysłowych, pamięci oraz umiejętności rozwiązywania problemów.

Zależy Ci jednak, aby Twoja pociecha poza odpoczynkiem znalazła chwilę czasu na intelektualną rozrywkę? Informacje o ĆWICZ SWÓJ UMYSŁ, JAMES HARRISON - 8587104652 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-02-07 - cena 29,99 zł Ćwicz swój umysł to pierwszy wizualny podręcznik do treningu umysłowego.

Letnie miesiące sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu oraz zabawie z rodziną i przyjaciółmi. Zależy Ci jednak, aby Twoja pociecha poza odpoczynkiem znalazła chwilę czasu na intelektualną rozrywkę? Informacje o ĆWICZ SWÓJ UMYSŁ, JAMES HARRISON - 8587104652 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI