Notes Wita Stwosza

Notes Wita Stwosza - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,55 MB
NAZWA PLIKU
Notes Wita Stwosza.pdf
ISBN
1012796992702

OPIS

Notes podróżny do prowadzenia prywatnych zapisków, ilustrowany unikalnymi fotografiami przedstawiającymi detale słynnego gotyckiego ołtarza Zaśnięcia NMP z krakowskiego Kościoła Mariackiego oraz tekstami opisującymi dzieje i recepcję arcydzieła Wita Stwosza, jak również poetyckimi komentarzami jego niezwykłych walorów.Strony numerowane; notes z indeksem ułatwiającym porządkowanie dokonanych wpisów.

CBŚP: Dzięki „Łowcom Cieni" w Wielkiej Brytanii został zatrzymany poszukiwany przestępca. Resort rolnictwa otrzymał ofertę szczepionki na koronawirusa przeznaczonej dla zwierząt domowych i hodowlanych. Dobiegła końca trwająca 6 lat konserwacja Ołtarza Wita Stwosza w Bazylice Mariackiej w Krakowie.

To efekt renowacji. Po ponad pięciu latach zakończyła się konserwacja jednego z najważniejszych gotyckich zabytków w Polsce - ołtarza Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny dłuta Wita Stwosza w Bazylice Mariackiej w Krakowie. Minister Kolarski prezentuje odnowiony ołtarz Wita Stwosza w Krakowie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI