Neapol, Kalabria i Półwysep Gargano (Pascal Lajt)

Neapol, Kalabria i Półwysep Gargano (Pascal Lajt) - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,71 MB
NAZWA PLIKU
Neapol, Kalabria i Półwysep Gargano (Pascal Lajt).pdf
ISBN
5456653281816

OPIS

Gdzie drzemie groza?Co zakazano w Rivello?Co trzeba zjeść będąc w mieście?Największym miastem i jednocześnie stolicą Kampanii jest Neapol (Napoli). Ośrodek ma greckie korzenie, gdyż powstał jako Neapolis, czyli Nowe Miasto. Włączony w późniejszych wiekach do rzymskiego imperium, szybko zyskał sławę jako doskonałe miejsce do wypoczynku i kuracji. Do Neapolu przyjeżdżali szukający wytchnienia rzymscy patrycjusze, znacznie podnosząc rangę tego miejsca.

Gdzie drzemie groza? Co zakazano w Rivello? Co trzeba zjeść będąc w mieście? Największym miastem i jednocześnie stolicą Kampanii jest Neapol (Napoli). Ośrodek ma greckie korzenie, gdyż powstał jako Neapolis, czyli Nowe Miasto. Informacje o NEAPOL KALABRIA GARGANO LAJT PRZEWODNIK PASCAL - 7308599393 w archiwum Allegro.

Napisz recenzję o produkcie: Neapol, Kalabria i Półwysep Gargano (Pascal Lajt) Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI