National Geographic Kids. Pułapki umysłu Wielka księga pogromców nudy

National Geographic Kids. Pułapki umysłu Wielka księga pogromców nudy - Gareth Moore | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gareth Moore
WYMIAR
3,56 MB
NAZWA PLIKU
National Geographic Kids. Pułapki umysłu Wielka księga pogromców nudy.pdf
ISBN
6613906682507

OPIS

Jesteśmy w stanie zbadać, co się dzieje na odległych planetach, ale ludzki mózg kryje przed nami jeszcze wiele tajemnic.Jeśli chcesz sprawdzić, jak działa twoja pamięć i czy zawsze możesz ufać własnym zmysłom, zajrzyj do tej książki.Odkryj tajemnice pracy mózgu i przetestuj swój umysł, rozwiązując zagadki logiczne.Nie daj się zwieść iluzjom optycznym i rozwikłaj podchwytliwe łamigłówki.Pogromcy nudy, do dzieła!Książka nawiązuje do popularnego programu telewizyjnego realizowanego przez National Geographic Pułapki umysłu.

Nauka. National Geographic autorstwa Daniels Patricia, Jackson Tom, Wilsdon Christina , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 29,17 zł .

PUŁAPKI UMYSŁU. WIELKA KSIĘGA POGROMCÓW NUDY 2018 - Łamigłówki, zagadki i gry - Książki dla dzieci Sprawdź niskie ceny i kup National Geographic Kids.

POWIĄZANE KSIĄŻKI