Marta, która się odnalazła

Marta, która się odnalazła - Caroline Wallace | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Caroline Wallace
WYMIAR
11,61 MB
NAZWA PLIKU
Marta, która się odnalazła.pdf
ISBN
8196777481676

OPIS

Marta to przeurocza postać, która wnosi światło i radość w życie każdego, kogo spotka. Jeśli podobała Ci się Amelia, pokochasz tę książkę!„Essentials Magazine”Pełna miłości i magii historia o odkrywaniu siebie. Kto by pomyślał, że na zwykłym dworcu tyle może się zdarzyć?Jules/GoodreadsMarta ma 16 lat i nigdy nie opuściła dworca w Liverpoolu. Kiedy była niemowlęciem, ktoś zostawił ją tam w walizce i do dziś nikt się po nią nie zgłosił.Marta ma niezwykły talent do odnajdowania tego, co zagubione, ale nie potrafi rozwiązać tej jednej, najważniejszej zagadki: kim jest? A musi się spieszyć – ma na to zaledwie 36 dni.Czy Marcie uda się poznać swoją przeszłość?Kto przysyła jej anonimowe listy?Baśniowa opowieść o dziewczynie bez tożsamości i dworcu pełnym sekretów.

- ISBN: 978-83-7642-748-5 Tytuł: Marta która się odnalazła Wydawnictwo: Marta odkąd sięga pamięcią mieszkała na dworcu. Opowieść o tym jak się tam znalazła opowiadana przez Matkę ma wiele niedopowiedzeń i czasami zależnie od humoru jest inna, ale jedno się zgadza.

2021 Dramatyczny widok zastali strażacy, których wezwano na ekspresową „piątkę" w ... Kiedy premiera Marta, która się odnalazła? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić. Wszystko o nowej książce autorstwa: Caroline Wallace. Marta, która się odnalazła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI