Im dalej w las

Im dalej w las - Marian Hemar | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marian Hemar
WYMIAR
5,49 MB
NAZWA PLIKU
Im dalej w las.pdf
ISBN
8515482142637

OPIS

„W tym zbiorze nie ma satyrycznych wierszy Hemara. Ukazuje się tu «inny» Hemar – liryk, poeta uczuć, głębo¬kich przeżyć. Tematyka tych przeżyć jest bardzo różno¬rodna – są wiersze miłosne, patriotyczne, nostalgiczne, są i wesołe, pełne radości życia, humoru, ale i zadumy nad losami ludzkimi. Całość jest przeniknięta żarem, który stapia wszystkie tematy w jeden magiczny splot poetyckiego kunsztu. Hemar jest wielkim artystą słowa, a jego talent wciąż się doskonali, rośnie, tworzy rzeczy co raz to inne”.Janusz Kowalewski

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy niedawno podjarali się tematem obecności i wpływu człowieka na przyrodę. Moim cytatem przewodnim w świecie dietetyki jest: „Im dalej w las, tym więcej drzew", co tylko potwierdza ciągły rozwój i chęci w zdobywaniu rzetelnej i prawdziwej wiedzy. Co ciekawe, oprócz zapalenia w tej dziedzinie jestem także pasjonatką treningu siłowego. Im dalej w las - wyprawy z Tatą.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie. Im dalej w las Wiersze Marian Hemar.

POWIĄZANE KSIĄŻKI