Zostawić Islandię (książka audio)

Zostawić Islandię (książka audio) - Hubert Klimko-Dobrzaniecki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hubert Klimko-Dobrzaniecki
WYMIAR
7,89 MB
NAZWA PLIKU
Zostawić Islandię (książka audio).pdf
ISBN
3965256705595

OPIS

Islandia – odległa wyspa na północy Europy, kraina lodu, gigantów i wulkanów – urzekająca i budząca fascynację, chociaż mało znana. Rozległe bezleśne obszary, pola lawy, niezwykłe skalne formacje, gejzery i wiele osobliwości przyrodniczych – wszystko to stanowi o wyjątkowości tej wyspy.Hubert Klimko-Dobrzaniecki był nią zafascynowany od wczesnej młodości, a właściwie już od dzieciństwa. W pościgu za tym zauroczeniem, dotarł na Islandię bynajmniej nie jako turysta. Spędził tam wiele lat, studiował, imał się różnych zajęć (pracując m.in. w domu spokojnej starości), zawierał liczne znajomości i przyjaźnie.Dzięki temu Czytelnik może spojrzeć na Islandię niejako od wewnątrz, odkrywając to, co dla wielu turystów i przygodnych obserwatorów pozostaje ukryte. Poznać nie tylko jej unikalną przyrodę i krajobrazy, ale także życie codzienne Islandczyków, ich charaktery, specyficzne, często zaskakujące obyczaje.Opowieść autora wzbogacają liczne fotografie przedstawiające ten niezwykły kraj.Czyta: Bartosz GłogowskiCzas trwania: 4 godz. 1 min.

Dodaj do schowka. Zostawić Islandię (książka audio) Książka Zostawić Islandię autorstwa Klimko-Dobrzaniecki Hubert , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,99 zł .

Książka w oryginale Readersy Obyczajowa, Romans, Erotyka Obyczajowa Erotyki Romanse Nauka języków obcych Język angielski islandia w internetowym sklepie Empik.com. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! EBook Zostawić Islandię - mp3 / Hubert Klimko-Dobrzaniecki , 21,07 zł, Islandia - odległa wyspa na północy Europy, kraina lodu, gigantów i wulkanów - urzekająca i budząca fascynację, chociaż mało Zostawić Islandię - Outlet.

POWIĄZANE KSIĄŻKI