Szlaki marzeń. Najpiękniejsze trasy podróżnicze świata

Szlaki marzeń. Najpiękniejsze trasy podróżnicze świata - Ulrike Schober | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ulrike Schober
WYMIAR
12,31 MB
NAZWA PLIKU
Szlaki marzeń. Najpiękniejsze trasy podróżnicze świata.pdf
ISBN
2658647586156

OPIS

Ten bogato ilustrowany album jest zaproszeniem do niezwykłej podróży po świecie – podróży marzeń. Jest on jednocześnie cennym przewodnikiem, który poprowadzi czytelnika przez ogromne przestrzenie pocięte ważnymi szlakami komunikacyjnymi, handlowymi i pątniczymi (jak jedwabny szlak, Via Appia, Droga św. Jakuba czy Panamericana) i zaprowadzi do miejsc, w których rodziły się i umierały imperia, rozkwitały i gasły całe cywilizacje.Na kartach tej książki można zobaczyć zarówno wielkie, tętniące życiem metropolie, jak iurokliwe miasteczka, które w żaden sposób nie chciały się dopasować do nowej rzeczywistości i pozostały zawieszone ponad czasem, na granicy światów.Propozycje tras wycieczkowych, a także zwięzłe noty przedstawiające walory poszczególnych regionów z pewnością pomogą w zaplanowaniu wędrówki po najpiękniejszych zakątkach Europy, Azji, Afryki, Ameryki, Australii i Oceanii. Starannie dobrane fotografie ukazujące piękno krajobrazu, dzieł sztuki i obiektów architektury wzbudzą tęsknotę za podróżą do tych często odległych krain.

handlowymi i pątniczymi (jak szlak ... Książka Szlaki marzeń. Najpiękniejsze trasy podróżnicze świata / Ulrike Schober, Olesiejuk, 20,99 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Najpiękniejsze trasy podróżnicze świata Szlaki marzeń.

Szybkie wysyłki. Darmowy transport od 159 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI