Moringa. Uzdrawiająca moc cudownego drzewa

Moringa. Uzdrawiająca moc cudownego drzewa - Dr Günter Harnisch | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dr Günter Harnisch
WYMIAR
3,22 MB
NAZWA PLIKU
Moringa. Uzdrawiająca moc cudownego drzewa.pdf
ISBN
2579251677587

OPIS

Eksperci uważają moringę za „najważniejszą roślinę w historii ludzkości”, ponieważ jej liście zawierają wszystkie wysoko skoncentrowane składniki odżywcze, których brakuje osobom niedożywionym lub stosującym niewłaściwą dietę. Kto spożywa moringę, ten nie musi już łamać sobie głowy optymalnym zaopatrzeniem organizmu w składniki odżywcze.FRAGMENTMoringa – cudowne drzewo, które od tysięcy lat stanowi niewyczerpane źródło życiodajnych i uzdrawiających składników. Przez współczesnych nazywane „supermarketem na pniu” cieszy się ogromną popularnością wśród tych, którzy cenią sobie naturalne i skuteczne metody dbania o zdrowie i urodę. W jego liściach, kwiatach, łodydze, korzeniu i korze kryją się nieprzebrane ilości aminokwasów, antyoksydantów, minerałów, witamin i wielu innych wartościowych składników.Dzięki tej książce dowiesz się:• jak stosować moringę w leczeniu m.in. raka, alergii, cukrzycy, problemów emocjonalnych;• w jaki sposób ją samodzielnie hodować;• jak przygotować smaczne potrawy z dodatkiem tej niezwykłej rośliny.Ta książka odkryje przed tobą wszystkie tajemnice życiodajnego drzewa i otworzy drzwi do zdrowia!

Uzdrawiająca moc cudownego drzewa - 6705513854 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-02-13 - cena 12,94 zł Książka Moringa.

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Moringa Uzdrawiająca moc cudownego drzewa Czy istnieje roślina lecznicza, która zwalcza niemal wszystkie dolegliwości fizyczne? Wszystko przemawia za tym, że tak. Nazywa się moringa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI