Królowa (książka audio)

Królowa (książka audio) - Elżbieta Cherezińska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Cherezińska
WYMIAR
4,8 MB
NAZWA PLIKU
Królowa (książka audio).pdf
ISBN
9124555521327

OPIS

Narodził się Knut. Trzecie dziecko Świętosławy, jedyne, które w chwili przyjścia na świat okrzyknięto „synem królowej”. Coraz więcej graczy przestawia piony tej historii. Bolesław w sekrecie przed siostrą swata Tyrę z Tryggvasonem, jarl Sigvald, powtarzając: „jomswikingowie nie wtrącają się w sprawy królów”, sam zaczyna w nich mieszać. Sven pielęgnuje swą niechęć do Olava, „drugiego wodza”. Tyra znika.Tak kończy się Harda. Teraz nadchodzi czas Królowej. Nowi gracze i nowy wymiar tej historii. Od Roskilde do krainy zórz polarnych. Od Poznania przez Merseburg do Budziszyna, przez wszystkie wielkie wojny Bolesława. Od Pragi po Kijów. Od Gniezna przez tajemniczy Kałdus. I do Anglii, bo przecież nie jest tajemnicą, kim stanie się „syn królowej”… Czyta: Filip Kosior

Przeczytaj recenzję Gambit królowej. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Proroctwo królowej Saby na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Tytuł ... Nagranie zrealizowało Wydawnictwo ALEKSANDRIA w 2017r. czyta: Filip Kosior czas trwania: 22 godziny i 2 minuty Audiobook cd Królowa Polski Książka audio CD/MP3 / Henryk Bejda czyta , 19,10 zł, Najtańsze audiobooki na Gandalf.com.pl Książka do słuchania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI