Witold Pilecki Fotobiografia / Photobiography

Witold Pilecki Fotobiografia / Photobiography - Maciej Sadowski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Sadowski
WYMIAR
7,69 MB
NAZWA PLIKU
Witold Pilecki Fotobiografia / Photobiography.pdf
ISBN
7966494795102

OPIS

Dobrowolne udanie się Witolda Pileckiego do obozu Auschwitz, a potem pozostanie w nim przez prawie trzy lata było być może jednym z najbardziej bohaterskich czynów, jakich kiedykolwiek dokonano, ale nie był to jedyny dowód jego męstwa i nie z tego powodu stracił życie.Volunteering for Auschwitz and then remaining there for almost three years was the most courageous thing Witold Pilecki did, perhaps one of the most courageous things anyone has ever done; but it was not his only deed of bravery, and not the one that killed him.Timothy SnyderZe wstępu – from Introduction

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Dobrowolne udanie się Witolda Pileckiego do obozu Auschwitz, a potem pozostanie w nim przez prawie trzy lata było być może jednym z najbardziej bohaterskich czynów, jakich kiedykolwiek dokonano, ale nie był to jedyny dowód jego męstwa i nie z tego powodu stracił życie. Volunteering for Auschwitz and then remaining there for almost three years was the most courageous thing Witold ... Numer katalogowy: 1696267 Autor: Maciej Sadowski Numer ISBN: 978-83-274-5511-6 Kod kreskowy (EAN): 9788327455116 liczba stron: 206 okładka: twarda oprawa w obwolucie Wydawnictwo: Olesiejuk Format: 28.5 x 23 cm Rok wydania: 2016 Data ukazania się w księgarni: 29.11.2016 Zamów przez telefon: ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 1696267 Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów.

"Witold pilecki fotobiografia / photobiography", stan: nowy O książce: udanie się Witolda Pileckiego do obozu Auschwitz, a potem pozostanie w nim przez prawie trzy lata było być może jednym z najbardziej bohaterskich czynów, jakich kiedykolwiek dokonano, ale nie był to jedyny dowód jego męstwa i nie z tego powodu stracił życie ... Witold Pilecki Fotobiografia / Photobiography jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Witold Pilecki Fotobiografia / Photobiography. Dobrowolne udanie się Witolda Pileckiego do obozu Auschwitz, a potem pozostanie w nim przez Witold Pilecki Fotobiografia Photobiography - Dobrowolne udanie się Witolda Pileckiego do obozu Auschwitz, a potem pozostanie w nim przez prawie trzy lata było być może jednym z najbardziej bohaterskich czynów, jakich kiedykolwiek dokonano, ale nie był to jedyny dowód jego męstwa i nie z tego powodu stracił życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI