Vingt mille lieues sous les mers/ Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi(z podręcznym słownikiem francusko-polskim Poziom B1-B2)

Vingt mille lieues sous les mers/ Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi(z podręcznym słownikiem francusko-polskim Poziom B1-B2) - Juliusz Verne | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Juliusz Verne
WYMIAR
3,6 MB
NAZWA PLIKU
Vingt mille lieues sous les mers/ Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi(z podręcznym słownikiem francusko-polskim Poziom B1-B2).pdf
ISBN
8691330176731

OPIS

Podczas gdy widzowie szaleją na punkcie postaci Jack’a Sparrowa i całej serii Piratów z Karaibów, wciąż warto wyruszyć w czytelnicza podróż z kapitanem Nemo. Na książce 20 000 mil podmorskiej żeglugi, napisanej prze Juliusza Verne’a, wychowywało się wiele pokoleń, przeżywając z bohaterami kolejne przygody oraz poznając podwodny świat fauny i flory. Kapitan Nemo oprowadza po nim profesora Aronnaxa i jego towarzyszyw zamian za bezwzględne posłuszeństwo i obietnicę, że już nigdy nie zejdą na ląd. Okazuje się przy tym, że Verne, uznawany za prekursora współczesnej fantastyki, niewiele pomylił się w kwestii technologicznego rozwoju. Choć powieść powstała pod koniec XIX wieku, wydaje się zaskakująco aktualna.

Podczas gdy widzowie szaleją na punkcie postaci Jack?a Sparrowa i całej serii Piratów z Karaibów, wciąż warto wyruszyć w czytelniczą podróż z kapitanem Nemo. Społeczność . Ranking czytelników Vingt mille lieues sous les mers Data wydania: 2017-01-01 ...

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI