The Adventures of Pinocchio / Pinokio (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom A1-A2)

The Adventures of Pinocchio / Pinokio (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom A1-A2) - Carlo Collodi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carlo Collodi
WYMIAR
6,98 MB
NAZWA PLIKU
The Adventures of Pinocchio / Pinokio (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom A1-A2).pdf
ISBN
1068198786771

OPIS

Marzenia nas określają, mówią jacy jesteśmy pod maskami, które ukazujemy światu na co dzień. Mały drewniany pajacyk, Pinokio, marzył, aby stać się prawdziwym chłopcem, więc nie ustawał w trudach i wędrówce, aby ziściło się jego pragnienie. A przecież już to pragnienie mówiło o sercu Pinokia.Poruszająca opowieść o sile miłości, wierze i poznawaniu wartości, którymi warto kierować się w życiu. Książka, która daje wiarę, że marzenia, nawet najbardziej fantastyczne, mogą się spełnić.

Książki | okładka miękka ... Pinokio chce być chłopcem, ale jak się okazuje niełatwo stać się chłopcem z pajaca. ...

A przecież już to pragnienie mówiło o sercu Pinokia. Poruszająca opowieść o sile miłości, wierze i poznawaniu wartości ... Le avventure di Pinocchio / Pinokio (z podręcznym słownikiem włosko-polskim Poziom A2-B1) 27,30 zł 39,00 zł Oszczędzasz 11,70 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI