Świat bez tajemnic. Encyklopedia dinozaurów

Świat bez tajemnic. Encyklopedia dinozaurów - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,24 MB
NAZWA PLIKU
Świat bez tajemnic. Encyklopedia dinozaurów.pdf
ISBN
5643881819334

OPIS

Zabawnie ilustrowana sztywnostronicowa książka, która przybliża dzieciom tajemnice dawnej przyrody. Podzielone tematycznie zagadnienia odpowiadają na pytania: co to takiego - dinozaur?, kiedy się pojawiły, jak wyglądały i żyły oraz kiedy i dlaczego wyginęły te pradawne gady?.Każdy z działów zawiera proste i wnikliwe teksty, które zaspokoją ciekawość dzieci, krótką historyjkę związaną z tematem, scenkę z komentarzami i proste zadanie lub propozycję zabawy.

Encyklopedia dinozaurów - Praca zbiorowa (opr. twarda) Facebook.

Data zakończenia 2020-05-18 - cena 34,69 zł Zabawnie ilustrowana sztywnostronicowa książka, która przybliża dzieciom tajemnice dawnej przyrody.Podzielone tematycznie zagadnienia Informacje o Świat bez tajemnic. Encyklopedia dinozaurów 24h - 9450982386 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI