Śmierć na Nilu (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom A2/B1)

Śmierć na Nilu (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom A2/B1) - Agatha Christie | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agatha Christie
WYMIAR
7,37 MB
NAZWA PLIKU
Śmierć na Nilu (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom A2/B1).pdf
ISBN
2948279146616

OPIS

Śmierć na Nilu to siedemnasta powieść kryminalna Agaty Christie, której bohaterem jest Herkules Poirot. Przeznaczeniem detektywa najwyraźniej nie są wakacje. Nawet gdy wybiera się do Egiptu, by odpocząć, trafia w sam środek towarzyskiego zamieszania. Podczas rejsu po Nilu poznaje nowożeńców, najwyraźniej prześladowanych przez byłą narzeczoną pana Doyle’a. Zachowanie odtrąconej Jacqueline staje się w pewnym momencie na tyle niebezpieczne, że Poirot postanawia interweniować. Lecz tym razem nie wszystko idzie po myśli genialnego detektywa. Nie dość, że nie potrafi zapobiec pierwszej zbrodni, to jeszcze morderca wciąż wyprzedza go o krok i popełnia kolejną. A śledztwo, zamiast posuwać się do przodu, utyka w miejscu… Czy lista potencjalnych złoczyńców w końcu zawęzi się do jednego nazwiska? Herkules Poirot ma interes w tym, by tak właśnie się stało.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Śmierć na Nilu to siedemnasta powieść kryminalna Agaty Christie, której bohaterem jest Herkules Poirot.

z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 [email protected] Death on the Nile z podręcznym słownikiem angielsko-polskim, Poziom A2/B1 - opis produktu: Śmierć na Nilu to siedemnasta powieść kryminalna Agaty Christie, której bohaterem jest Herkules Poirot. Przeznaczeniem detektywa najwyraźniej nie są wakacje. Death on the Nile z podręcznym słownikiem angielsko-polskim poziom A2/B1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI