Plan B.

Plan B. - Anna Tymko | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Tymko
WYMIAR
3,20 MB
NAZWA PLIKU
Plan B..pdf
ISBN
4444459192057

OPIS

„Powieść napisana prosto z życia. Pokocha ją każda kobieta, która choć raz cierpiała męki zazdrości, pokocha ją każdy facet, który mało nie zabił swojej kobiety za sceny zazdrości”. lubimyczytac.plNa co zasługuje niewierny mąż? A niewierny kochanek? Na zemstę… zwłaszcza jeśli to ten sam facet.Anita i Krzysztof, małżeństwo z dziesięcioletnim stażem ma sławę, pieniądze i społeczne uznanie. Można przypuszczać, że osiągnęli wszystko to, czego ludziom potrzeba do pełni szczęścia. Jednak cieniem na ich małżeństwie kładzie się obsesyjna zazdrość Anity. Któregoś dnia Krzysztof poznaje znajdującą się na rozdrożach własnego życia rudowłosą Agatę. Wiedziona chęcią odwetu Anita wymyśla intrygę, która ma na zawsze wyeliminować rywalkę z ich życia.Plan B.pozwala z innej perspektywy zobaczyć mechanizm działania zazdrości, prowadzącej do niechybnej zguby.Życie ANNY TYMKO-WINIARSKIEJ starczyłoby na wiele pasjonujących powieści. Sprzedawała ciuchy w luksusowym hotelu, samoloty za granicę... i gazety w kiosku. Była menedżerem w przedstawicielstwach międzynarodowych firm i asystentką zarządu w wielkich korporacjach. Praca zawodowa dawała jej satysfakcję, ale ciągle marzyła o pisaniu książek. Zaczęła od reportaży (dwa otrzymały pierwsze nagrody na międzynarodowych konkursach).Z jej życiowych obserwacji i doświadczeń powstała powieść Plan B. , nasycona dużą dawką optymizmu i ciepła autorki.W 2015 roku w wyniku sporu z pracodawcą Anna Tymko straciła pracę. Mimo ostrzeżeń i rad odważnie walczyła o swoje prawa. Znalazła się na okładce „Wysokich Obcasów”, które napisały o niej wiodący artykuł.Prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką cudownych, dorosłych już dzieci: Adriana i Natalii.

Another 2015 study found levonorgestrel was less effective in participants with a BMI greater than 25 than other emergency contraceptives, such as ulipristal acetate (Ella) or a copper IUD. Informacje o produkcie ubezpieczeniowym Plan B - obowiązujące od 19.02.2018 r. do 07.09.2018 r.

do 07.09.2018 r. PDF 165 KB; Ogólne Warunki Ubezpieczenia Plan B - obowiązujące od 20.03.2017 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI