Oto Człowiek. Droga krzyżowa z Jerozolimy

Oto Człowiek. Droga krzyżowa z Jerozolimy - Adam Szustak OP | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Szustak OP
WYMIAR
3,57 MB
NAZWA PLIKU
Oto Człowiek. Droga krzyżowa z Jerozolimy.pdf
ISBN
7309744897181

OPIS

Ten album to niezwykła podróż jednego z najpopularniejszych rekolekcjonistów, ojca Adama Szustaka OP.Wyruszył on z ekipą portalu Stacja7.pl do Jerozolimy, by odbyć tam drogę, którą przemierzył Jezus. Celem tej wspólnej podróży jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: KIM JEST CZŁOWIEK?Publikacja zawiera przepiękne zdjęcia z wyprawy do Ziemi Świętej.o. Adam Szustak, dominikanin, kaznodzieja, wędrowny rekolekcjonista, vloger. Jego życiowa dewiza brzmi: „Głosić Ewangelię wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby”. Ze Słowem Bożym dociera obecnie do najdalszych zakątków świata.

Ta książka to podróż po ostatniej drodze, którą w Jerozolimie odbył Jezus Chrystus. Podróż niezwykła, bo zupełnie nietypowa.

Jako dzieci dostrzegamy walor wizualny, Boże Narodzenie to małe dzieciątko w słodkiej szopce, która jest atrakcją, to prezenty, śnieg i kolorowe światła. Książka Oto Człowiek to podróż po ostatniej drodze, którą w Jerozolimie odbył Jezus Chrystus. Podróż niezwykła, bo zupełnie nietypowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI