Montessori: sam odkrywaj świat. Moja pierwsza książka o liczbach

Montessori: sam odkrywaj świat. Moja pierwsza książka o liczbach - Chiara Piroddi | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chiara Piroddi
WYMIAR
5,17 MB
NAZWA PLIKU
Montessori: sam odkrywaj świat. Moja pierwsza książka o liczbach.pdf
ISBN
2429452780521

OPIS

Książka zawiera ćwiczenia i zabawy przygotowane zgodnie z zasadami metody Montessoriz myślą o pobudzaniu zdolności poznawczych małych dzieci.Dzięki tym wciągającym i zabawnym zadaniom o atrakcyjnej formie graficznej maluchy będą mogły zrobić pierwsze samodzielne kroki na drodze przez świat liczb i matematyki.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze Moja pierwsza książka o liczbach. Montessori: sam odkrywaj świat w kategorii matematyka / KSIĄŻKI Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies . Moja Pierwsza Książka O Kolorach Montessori Sam Odkrywaj Świat W magazynie Merlin Commerce Sp.

Autor: Chiara Piroddi Oprawa: Broszurowa Ilość stron: 72 Rekomendacja wiekowa: | Montessori: sam odkrywaj świat. Moja pierwsza książka o liczbach Ćwiczenia i zabawy zawarte w tej książce zostały zainspirowane zasadami metody Montessori.

POWIĄZANE KSIĄŻKI