Atlas przygód zwierząt

Atlas przygód zwierząt - Rachel Williams | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rachel Williams
WYMIAR
9,78 MB
NAZWA PLIKU
Atlas przygód zwierząt.pdf
ISBN
5708412805200

OPIS

ZAPRASZAMY DO NIEZWYKŁEGO ŚWIATA DZIKICH ZWIERZĄT!OTO BOGATO ILUSTROWANE KOMPENDIUM WIEDZY O PRZYRODZIE, DZIĘKI KTÓREMU POZNASZ NAJODWAŻNIEJSZE ZWIERZĘTA ŚWIATA.Prześledź MAPY SIEDMIU KONTYNENTÓW i odkryj, co robią zwierzęta, aby przetrwać kolejne pory roku. Zdecyduj, czy chcesz popłynąć z NARWALAMI w niebezpieczną podróż przez lodowce w poszukiwaniu pożywienia, wychowywać dzieci z ORANGUTANAMI na Borneo czy uprawiać wspinaczkę górską z PANDAMI w Chinach. W którąkolwiek podróż wyruszysz, czeka cię niezapomniana przygoda w jednej z czterech stron świata.Zobacz ponad 30 scen z życia zwierząt. Dla młodych poszukiwaczy przygód każda strona jest okazją, by odkryć setki szczegółów i przyswoić sobie mnóstwo wiadomości.Emily Hawkins jest pisarką i redaktorką, autorką „Oceanologii”, która została bestsellerem „New York Timesa”.Ukończyła Nottingham University, mieszka z rodziną w Winchester.Pochodząca z Australii Rachel Williams studiowała kreatywne pisanie, później została autorką, redaktorką i wydawcą książek dla dzieci.Lucy Letherland ukończyła Manchester School of Art (Ilustracja i Animacja), mieszka w Londynie. Jej prace są pełne humoru, akcji i szczegółów. Tworząc je, łączy rysunek ręczny z techniką cyfrową.

ZAPRASZAMY DO NIEZWYKŁEGO ŚWIATA DZIKICH ZWIERZĄT! OTO BOGATO ILUSTROWANE KOMPENDIUM WIEDZY O PRZYRODZIE, DZIĘKI KTÓREMU POZNASZ NAJODWAŻNIEJSZE ZWIERZĘTA ŚWIATA. Prześledź MAPY SIEDMIU KONTYNENTÓW i odkryj, co robią zwierzęta, aby przetrwać kolejne pory roku. Kup ATLAS PRZYGÓD ZWIERZĄT w kategorii Pozostałe - książki dla dzieci na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Książka Atlas przygód zwierząt pochodzi z wydawnictwa Nasza Księgarnia.

2017-03-23. yllla [34] "Atlas przygód zwierząt" rozpoczyna się mapą świata, na której umieszczono kilkadziesiąt gatunków zwierząt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI