The Picture of Dorian Grey / Portret Doriana Graya (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom B1-B2)

The Picture of Dorian Grey / Portret Doriana Graya (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom B1-B2) - Oscar Wilde | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Oscar Wilde
WYMIAR
9,3 MB
NAZWA PLIKU
The Picture of Dorian Grey / Portret Doriana Graya (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom B1-B2).pdf
ISBN
5039016355559

OPIS

Dorian Gray, urzeczony cynicznymi poglądami przyjaciela, zachwycając się swym portretem, wypowiada życzenie, aby na zawsze zachować młodość i urodę. Od tej pory ani czas, ani żaden zły uczynek, nie znajdują odzwierciedlenia w jego twarzy. Jednak pewnego dnia okazuje się, że swą doskonałość traci portret, a niewielkie skazy pogłębiają się wraz z każdą krzywdą wyrządzoną przez Doriana... Dążenie do zaspokojenia własnych pragnień i ambicji, kwestia winy bez kary, a także poglądy na sztukę i prawa artysty, to najważniejsze tematy „Portretu Doriana Graya”. Książka, która zbulwersowała opinię publiczną, w przyszłości przyczyniła się do największego skandalu w życiu Oscara Wilde’a.

Portret Doriana Graya w wersji do nauki angielskiego autorstwa Wilde Oscar, Fihel Marta, Jemielniak Dariusz, Komerski Grzegorz, Polak Maciej , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 18,62 zł . Przeczytaj recenzję The Picture of Dorian Gray.

Portret Doriana Greya z podręcznym słownikiem angielsko-polskim. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Dorian Gray, urzeczony cynicznymi poglądami przyjaciela, zachwycając się swym portretem, wypowiada życzenie, aby na zawsze zachować młodość i urodę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI