Teczka 4-latka. Zgaduję, rysuję, maluję. Elefun Books

Teczka 4-latka. Zgaduję, rysuję, maluję. Elefun Books - Elżbieta Lekan | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Lekan
WYMIAR
3,97 MB
NAZWA PLIKU
Teczka 4-latka. Zgaduję, rysuję, maluję. Elefun Books.pdf
ISBN
9072265684921

OPIS

Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym na miarę możliwości dziecka i dostosowanym do jego wieku,książki z teczek zapewnią małemu czytelnikowi zarówno rozwój, jak i satysfakcję.Każda teczka zawiera 4 bloki z zadaniami plastycznymi i naklejkami.

Teczka 4-latka. Zgaduję, rysuję, maluję. W teczce znajdziecie: 4 książeczki z zadaniami plastycznymi, książeczkę z wierszykami i zadaniami, nalepki, tekturowe wypychanki, wycinanki.

Musisz więc tak organizować działania pedagogiczne, by zaspokoić jego potrzeby fizyczne, psychiczne i społeczne, a równocześnie sprawić, by ... Teczka 3-latka. Zgaduję, rysuję, maluję.

POWIĄZANE KSIĄŻKI