Pierwsze słowa po angielsku

Pierwsze słowa po angielsku - Alain Gree | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alain Gree
WYMIAR
7,79 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze słowa po angielsku.pdf
ISBN
9407003643627

OPIS

Ta książka w zabawny i interaktywny sposób pomoże dziecku nauczyć się podstawowych słówek w języku angielskim – bez względu na to, czy uczy się języka w domu, w szkole lub na wakacjach.Słówka są pogrupowane w tematy przyjazne dzieciom, takie jak kolory, liczby, zwierzęta, jedzenie, podróże i zakupy.Na końcu książki umieszczono słowniczek ze wszystkimi użytymi w książce wyrazami.

bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation Tłumaczenia w kontekście hasła "po pierwsze" z polskiego na angielski od Reverso Context: po pierwsze chciałbym, po pierwsze należy, po pierwsze musimy, po pierwsze musisz Fiszki Angielski. Pierwsze słowa dla przedszkolaka to 200 ilustrowanych kart do nauki podstawowych słówek z języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-6 lat.W pakiecie również książeczka z poradami dla rodziców oraz pomysłami na twórcze zabawy z językiem. po ~sze firstly po raz ~ for the first time na ~ rzut oka at first glance ~sze przemówienie ...

Wszystkie ... Pierwsze słowa po angielsku - opis produktu: Ta książka w zabawny i interaktywny sposób pomoże dziecku nauczyć się podstawowych słówek w języku angielskim - bez względu na to, czy uczy się języka w domu, w szkole lub na wakacjach. Tłumaczenie słowa 'stawiać pierwsze kroki' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation Tłumaczenia w kontekście hasła "po pierwsze" z polskiego na angielski od Reverso Context: po pierwsze chciałbym, po pierwsze należy, po pierwsze musimy, po pierwsze musisz Fiszki Angielski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI