Niesamowita podróż do świata nauki

Niesamowita podróż do świata nauki - Anna Clayborne | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Clayborne
WYMIAR
6,35 MB
NAZWA PLIKU
Niesamowita podróż do świata nauki.pdf
ISBN
4625681384909

OPIS

Zastanawiało cię kiedyś, dlaczego w napojach gazowanych są bąbelki, na niebie pojawia się tęcza, a rakiety latają w kosmos? Wystarczy postawić pytanie, by rozpoczęła się fascynująca podróż do świata nauki!Przed tobą niezwykła wyprawa!

wspierając działania dążące do budowania świata opartego na sprawiedliwości i pokoju ... Opis: Niesamowita podróż do świata zwierząt - Anna Claybourne Na Ziemi żyje ponad osiem milionów gatunków zwierząt od malutkich kolibrów po ogromne płetwale błękitne. Wybierz się w podróż dookoła świata. „Z książką w podróż do świata nauki" to dziewiętnaście wydarzeń i inicjatyw kulturalno-literackich: warsztatów (literacko-plastyczno-teatralnych, grywalizacyjnych, eksperymentalnych, poświęconych nowym technologiom), interaktywnych zajęć edukacyjnych, spotkań z autorami oraz spotkań międzypokoleniowych, popularyzujących książkę i wiedzę z zakresu dziedzin STEM ... Zamów książkę Rzeka czasu.

Data zakończenia 2019-02-22 - cena 15,71 zł Podróż na kraniec świata. Podróż, która musiała się zakończyć ogromnym rozczarowaniem, była skazana na niepowodzenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI