National Geographic Kids. Na wsi. Łamigłówki i naklejkowe zadania

National Geographic Kids. Na wsi. Łamigłówki i naklejkowe zadania - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,44 MB
NAZWA PLIKU
National Geographic Kids. Na wsi. Łamigłówki i naklejkowe zadania.pdf
ISBN
9272174628587

OPIS

Wykluwają się pisklęta, jagniątka brykają, a wielkie świnie taplają się w błocie… tak wygląda życie na wsi.Poznaj urocze i wciąż zapracowane wiejskie zwierzęta i rozwiąż zadania.Znajdziesz tu:- 1000 naklejek z wiejskimi zwierzętami i nie tylko- Wciągające zadania: labirynty, łączenie elementów…- Ćwiczenia rozwijające twórcze myślenie- Mnóstwo informacji o życiu zwierząt na wsiCiekawostki, zdjęcia, świetna zabawa i 1000 kolorowych naklejek.Czy można chcieć więcej?

Poznaj urocze i wciąż zapracowane wiejskie zwierzęta i rozwiąż zadania. Znajdziesz tu: • 1000 naklejek z wiejskimi zwierzętami i nie ... National Geographic Kids.

Poznaj urocze młode zwierzęta i rozwiązuj zadania z tej fantastycznej książki. Znajdziesz tu: - 1000 naklejek z cudownymi maluchami zwierząt i nie tylko Informacje o National Geographic Kids.

POWIĄZANE KSIĄŻKI