Madame Bovary / Pani Bovary (z podręcznym słownikiem francusko-polskim Poziom B1-B2)

Madame Bovary / Pani Bovary (z podręcznym słownikiem francusko-polskim Poziom B1-B2) - Madame Bovary | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Madame Bovary
WYMIAR
5,23 MB
NAZWA PLIKU
Madame Bovary / Pani Bovary (z podręcznym słownikiem francusko-polskim Poziom B1-B2).pdf
ISBN
9746690734650

OPIS

W naturze ludzkiej leże potrzeba poszukiwania szczęścia i lepszego bytu, a Emma Bovary należała do kobiet wyjątkowo zdeterminowanych. Już niedługo po ślubie, uświadomiła sobie, że żyje w klatce – bez miłości i namiętności, wśród konwenansów nakładanych przez ludzi obłudnych i duchowo ograniczonych. To wszystko sprawiło, że – nie bacząc na konsekwencje – rzuciła się w wir spełniania swych pragnień o wszechogarniającej miłości. Ale czy marzenia także nie mogą stać się murami więzienia? Niniejsza książka będzie znakomitym polem do rozważań na ten temat oraz okazją do poznania bohaterki o charakterze trudnym, a jednak zaskakująco bliskim milionom kobiet.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Madame Bovary / Pani Bovary z podręcznym słownikiem francusko-polskim - Flaubert Gustave już od 36,74 zł - od 36,74 zł, porównanie cen w 21 sklepach. Zobacz inne Pozostałe języki, najtańsze i Napisz recenzję o produkcie: Madame Bovary / Pani Bovary (z podręcznym słownikiem francusko-polskim Poziom B1-B2) Twoja ocena.

Przekonaj się sam! Kup teraz. Cena 47,64 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI