Klasyczne opowieści Księga dżungli

Klasyczne opowieści Księga dżungli - Ester Garcia Cortes (ilustr.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ester Garcia Cortes (ilustr.)
WYMIAR
6,41 MB
NAZWA PLIKU
Klasyczne opowieści Księga dżungli.pdf
ISBN
4422561520602

OPIS

Poznaj chłopca o imieniu Mowgli, który pewnego dnia stanął przed wejściem do jaskini wilczej rodziny. Dowiedz się, jak potoczą się jego losy i czy Wilcze Plemię go zaakceptuje. Mowgliego i jego przyjaciół: niedźwiedzia Baloo i czarną panterę Bagheerę, czeka wiele ekscytujących przygód.Książka została wzbogacona przepięknymi ilustracjami, które zachwycą młodych czytelników i sprawią, że czytana przez nich historia nabierze realnych kształtów.

Poznaj chłopca o imieniu Mowgli, który pewnego dnia stanął przed wejściem do jaskini wilczej rodziny. Dowiedz się, jak potoczą się jego losy i czy Wilcze Plemię go zaakceptuje.

Dowiedz się, jak potoczą się jego losy i czy Wilcze Plemię Sprawdź niskie ceny i kup Klasyczne opowieści Księga dżungli w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Klasyczne opowieści Księga dżungli. x.

POWIĄZANE KSIĄŻKI