Dracula Book 2 / Drakula. Tom 2 (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom B2/C1)

Dracula Book 2 / Drakula. Tom 2 (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom B2/C1) - Bram Stoker | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bram Stoker
WYMIAR
12,99 MB
NAZWA PLIKU
Dracula Book 2 / Drakula. Tom 2 (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom B2/C1).pdf
ISBN
8993020808655

OPIS

Powieść Drakula to historia najsłynniejszego wampira w dziejach światowej literatury. Została opublikowana w roku 1897 przez irlandzkiego pisarza Brama Stokera. Powieść bardzo szybko stała się sensacją, po dziś dzień zachwycając czytelników grozą i niesamowitością. Główny bohater Jonathan Harker to młody prawnik, który wyrusza w podróż do Transylwanii, aby spotkać się z tajemniczym hrabią Drakulą, który zamierza przeprowadzić się do Anglii. Na miejscu okazuje się jednak, że hrabia nie jest tym za kogo się podaje. Jego plany są krwawe i mordercze, a pierwszą ofiarą ma zostać Jonathan.

A1.2/A2. Dracula. Drakula z podręcznym słownikiem angielsko-polskim - Stoker Bram - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Super Sprzedawcy. Okładka miękka Rok wydania 2017 Język angielski Tytuł Dracula Book 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI