Czarnoksiężnik z krainy Oz (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom A1-A2)

Czarnoksiężnik z krainy Oz (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom A1-A2) - Lyman Frank Baum | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lyman Frank Baum
WYMIAR
12,7 MB
NAZWA PLIKU
Czarnoksiężnik z krainy Oz (z podręcznym słownikiem angielsko-polskim Poziom A1-A2).pdf
ISBN
3777449797503

OPIS

Czarnoksiężnik z krainy Oz to powieść zaliczana do klasyki światowej literatury dla dzieci, napisana przez L. Franka Bauma a wydana w Chicago w roku 1900. Powieść, w amerykańskiej literaturze dziecięcej, jako pierwsza została zaliczona do kategorii fantasy. Główną bohaterką książki jest 12-letnia Dorotka. Dziewczynka jest sierotą mieszkającą na farmie w Kansas wraz z ciotką, wujem i swoim najbliższym przyjacielem – pieskiem Toto. Dorotka za sprawą potężnego tornada trafia do magicznej krainy Oz.

Czarnoksiężnik z krainy Oz to powieść zaliczana do klasyki światowej literatury dla dzieci, napisana przez L. Franka Bauma a wydana w Chicago w roku 1900.

Książki | okładka miękka. Książka Cuentos de Grimm - Baśnie braci Grimm z podręcznym słownikiem hiszpańsko-polskim poziom A2-B1 autorstwa Grimm Jakub, Grimm Wilhelm , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,75 zł . Przeczytaj recenzję Cuentos de Grimm - Baśnie braci Grimm z podręcznym słownikiem hiszpańsko-polskim poziom A2-B1.

POWIĄZANE KSIĄŻKI