Łamigłówki z naklejkami Ciężarówki i nie tylko...

Łamigłówki z naklejkami Ciężarówki i nie tylko... - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,3 MB
NAZWA PLIKU
Łamigłówki z naklejkami Ciężarówki i nie tylko....pdf
ISBN
6611187949225

OPIS

W książce znajdziesz nie tylko ciężarówki. Są tu także dźwigi, koparki, a nawet samochody osobowe i samoloty. Niektórym musisz wskazać drogę na plac budowy lub pomóc odnaleźć ładunek. Inne trzeba pokolorować lub złożyć w całość, albo połączyć z odpowiednim cieniem. Rozwiązuj zadania, koloruj i uzupełniaj obrazki. Korzystaj z dołączonych naklejek. W książce znajdziesz też wypychanki, na których są ciężarówki i inne pojazdy pomocne przy różnych pracach. A to nie koniec atrakcji – przygotuj kostkę, dwie gry czekają na zabawę z przyjaciółmi!

Są tu także dźwigi, koparki, a nawet samochody osobowe i samoloty. Niektórym musisz wskazać drogę na plac budowy lub pomóc odnaleźć ładunek.

Premiera: -0001-11-30. Księgarnia internetowa merlin.pl W książce znajdziesz nie tylko ciężarówki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI