Klasyczne opowieści O czym szumią wierzby?

Klasyczne opowieści O czym szumią wierzby? - Marcela Calderon (ilustr.) | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcela Calderon (ilustr.)
WYMIAR
5,70 MB
NAZWA PLIKU
Klasyczne opowieści O czym szumią wierzby?.pdf
ISBN
6698826286754

OPIS

Pewnego dnia Kret postanowił opuścić swój dom. Podczas bezcelowej wędrówki dotarł do Rzeki, której nigdy wcześniej nie widział. Spotkał tam Szczura Wodnego, z którym wyruszył łodzią na wspólną wyprawę… Tak rozpoczyna się pasjonująca podróż dwójki bohaterów. Powieść Kennetha Grahame’a należąca do kanonu literatury młodzieżowej została zilustrowana pięknymi rysunkami Marceli Calderon.

Podczas bezcelowej wędrówki dotarł do Rzeki, której nigdy wcześniej nie widział. Oto książka, która wręcz pachnie dzieciństwem!Przenieś się nad rzekę, gdzie mieszka sympatyczny Kret, Szczur, Borsuk oraz Ropucha i rozgość się w pięknej, bezpiecznej krainie, do której zawsze będziesz chciał wrócić!Kto z nas nie pamięta pięknych, zabawnych i przede wszystkim mądrych historii, których bohaterami są sym... Klasyczne opowieści. O czym szumią wierzby? | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Przygodowe | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek O CZYM SZUMIĄ WIERZBY "O czym szumią wierzby" (The wind in the willows) to serial telewizyjny, którego emisja przypadła w latach 1984-1988.Powstał on w oparciu o klasyczną powieść Kennetha Grahama.

O czym szumią wierzby? Książka już od 15,00 zł - od 15,00 zł, porównanie cen w 23 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. O czym szumią wierzby (ang.

POWIĄZANE KSIĄŻKI